ARCHIV - VEDOUCÍ

Zde najdete naše kamarády, se kterými jsme rozhodně neskončili :) a kteří se občas i na nějaké té Tučko-akci ukáží, už to ale kvůli pracovním a jiným povinnostem není, co bývalo. 


 Petr "Dušín" Duška (1980) 
Na táborech vyrůstal a baví ho stále. Ikdyž v posledních letech má na organizaci spjatou s táborem času trochu méně, vzhledem k jeho třem krásným ratolestem. Všem kdož si přečtou tento jeho profil vzkazuje: "Mějte se krásně a luštěte!" - vydává totiž časopis IQ tykve pro náročnější luštitele. V civilu Dušín pracuje jako grafik, pro nás se každoročně stará o tématické tučko-logo a táborová trička. 

 Jindra "Bžindra" Chytráček (1993)  Pro Tučko každoročně vyrábí grafiku dopisu a dokumenty, které potřebujete nejvíce - přihlášky :) Závisí na něm tedy náš osud ;) Se studiem architektury na ČVUT musel seknout, neboť při pokusu o druhou derivaci lomené exponenciální funkce u tabule fatálně selhal. Jindra má už dvě děti a brzy se k nám zase jako vedoucí snad přidá. Lásku k jazzu a synkopám také objevuje se svojí kapelou ŠoulfŠou. 

 Zuzana "Cukína" Kuprová (1990) Momentálně na mateřské, jinak učí na střední škole tělocvik a zeměpis a baví jí sport v jakékoli podobě. Jak tvrdí, neumí zpívat, ale o to víc podporuje náš táborákový sbor :) 

Hanka "Háňa" Pičmanová (1992) Háňa na tábor jezdí od 8 let a poslední léta jí bavilo hlavně pomáhat v kuchyni, připravovat hry nebo se nám starat o hospodaření. Ráda vaří, dobře vaří a naše břicha byla spokojená :) Mimo to krásně fotí (i profi fota v ateliéru) a vymýšlí neuvěřitelné kostýmy a vtípky, kdykoli je potřeba na bojovce nebo pohádkovém lese. Háňa je aktuálně plně vytížená na double mateřské ;) 

 Tereza "Drbka" Drbohlavová (1987) V civilním životě akční zdravotní sestra, ale i zkušená provozní i event managerka :) Terka s námi jezdila jako zdravotnice od střední (zdravotnické) školy, kde se seznámily s Efkou.

 Petr "Tachy" Šenfeld (1991) V civilním životě pracuje jako konstruktér, ale nenechte se oklamat. Tachy byl táborový šaolin. Jeho koníčky jsou hlavně planking, nepochopitelná akrobacie :) ale i historický šerm, bubnování na africké bubny nebo filosofování u vyhasínajícího ohně. 

 Honza "Čahoun" Čáha s námi jezdil léta jako zdravotník a vedoucí, od malička jako kamarád. Teď se stará o dvě děti a buduje dům a zázemí. 

 Hanka "Salóna" Tihonová s námi jezdila dlouhá léta jako nerozlučná parťačka Cukýny a olympoško-manažerka. Až nám ji pohltila architektonická sebranka. 

 Verča "Zemanka" s námi stále vytrvale jezdí, někdy s celou rodinou :) a neúnavně se podílí na přípravě her hlavně pro menší a hlavně Pohádkáčů. I když jí rodinné povinnosti nedovolí se naplno účastnit všeho, je asi nejakčnější "externista", který poctivě chodí na schůze a maká, v neposlední řadě dohazuje další členy rodiny do tučka, což není málo ;)

 Jana "Džejna" Landsingerová (1988) Vystudovala pedagogiku volného času a ekologii v Praze. Oboje se na přípravy tábora dobře hodilo, asi nějaký plán či co ;) Baví jí moderní tanec, plavání, přespávání a chození v lese, cizí jazyky. Jezdí na tábor od 4 let, jen poslední roky už se zúčastňuje jen jako vedoucí bejby-sekce a mamka s minitáborníkem Emánkem. Stará o táborových web a částečně tučko papíry.

 Tomáš "Kouč" Mudroch je bývalý spolužák Efky a Terky ze zdrávky a několik bezva let koučoval i naše zdravotnické praktiky ;)

Poslední aktualizace

21. 2. 2022: Džejna