ARCHIV - VEDOUCÍ

Zde najdete naše kamarády, se kterými jsme rozhodně neskončili :) a kteří se občas i na nějaké té Tučko-akci ukáží, už to ale kvůli pracovním a jiným povinnostem není, co bývalo. 


 Hanka "Háňa" Pičmanová (1992) Háňa je studentka ekonomiky, na tábor jezdí od 8 let a poslední léta jí bavilo hlavně pomáhat v kuchyni, připravovat hry nebo se nám starat o hospodaření. Ráda vaří, dobře vaří a naše břicha byla spokojená :) Mimo to krásně fotí (i profi fota v ateliéru) a vymýšlí neuvěřitelné kostýmy a vtípky, kdykoli je potřeba na bojovce nebo pohádkovém lese. Háňa je aktuálně plně vytížená na double mateřské ;) 

 Tereza "Drbka" Drbohlavová (1987) V civilním životě akční zdravotní sestra, ale i zkušená provozní i event managerka :) Terka s námi jezdila jako zdravotnice od střední (zdravotnické) školy, kde se seznámily s Efkou.

 Vojta "Bláža" Blažek (1989) Na tábor jezdil od 8 let a jak říká, poznal tam kamarády na celý život. Na dotaz, co by o sobě a o táboře řekl, odpovídal výstižně asi za nás všechny: "Doufám, že udělám něco pro to, aby děti zjistily, jak je super použít svojí fantazii, aby se bavily a poznaly spoustu super lidí, se kterými by se jinak v životě nepotkaly."

 Petr "Tachy" Šenfeld (1991) V civilním životě pracuje jako konstruktér, ale nenechte se oklamat. Tachy byl táborový šaolin. Jeho koníčky jsou hlavně planking, nepochopitelná akrobacie :) ale i historický šerm, bubnování na africké bubny nebo filosofování u vyhasínajícího ohně. 

 Honza "Čahoun" Čáha s námi jezdil léta jako zdravotník a vedoucí, od malička jako kamarád.

 Hanka "Salóna" Tihonová s námi jezdila dlouhá léta jako nerozlučná parťačka Cukýny a olympoško-manažerka. Až nám ji pohltila architektonická sebranka. 

 Verča "Zemanka" s námi stále vytrvale jezdí, někdy s celou rodinou :) a neúnavně se podílí na přípravě her hlavně pro menší a hlavně Pohádkáčů. I když jí rodinné povinnosti nedovolí se naplno účastnit všeho, je asi nejakčnější "externista", který poctivě chodí na schůze a maká, v neposlední řadě dohazuje další členy rodiny do tučka, což není málo ;)

 Jana "Džejna" Landsingerová (1988) Vystudovala pedagogiku volného času v Ústí nad Labem a ekologii v Praze. Oboje se na přípravy tábora dobře hodilo, asi plán či co ;) Baví jí moderní tanec, plavání, spaní a chození v lese, cizí jazyky. Jezdí na tábor od 4 let, jen poslední roky už se zúčastňuje jen jako pozorovatelka a mamka s minitáborníkem Emánkem. Stará o táborových web a částečně tučko papíry.

 Tomáš "Kouč" Mudroch je bývalý spolužák Efky a Terky ze zdrávky a několik bezva let koučoval i naše zdravotnické praktiky ;)

Poslední aktualizace

7. 10. 2021: Džejna