JAK SE PŘIHLÁSIT

CO PŘED TÁBOREM - věnujte pozornost postupně doplňovaným informacím v Dokumentech ke stažení. Přihlášení dostávají informace od Efky přímo mailem či telefonicky. Kdyby cokoli, nebojte se volat či psát dotazy mailem. 

1. Ideální začátek je přečíst si INFORMACE PRO RODIČE (viz také Dokumenty ke stažení), především sekci Doporučené vybavení. Poslední stránku se zdravotními informacemi a bezinfekčností vybíráme vyplněnou až u odjezdu.

2. Pak to chce stáhnout PŘIHLÁŠKU (aktuální se objevuje před akcí v Dokumentech ke stažení) a vyplněnou nám ji poslat poštou či e-mailem. Dětem, které s námi už jely, posíláme vždy začátkem jara zvací dopis, kde přihlášku dostanete vytištěnou.

3. Další věc je stáhnout si POSUDEK LÉKAŘE a nechat ho potvrdit ...nečekaně... lékařem :-). Ten opět stačí dodat až při odjezdu. 

4. Tábor je pak potřeba včas zaplatit dle instrukcí z Informací (každý rok do 30. 6., Bankovní spojení viz Kontakty, variabilní symbol = rodné číslo dítěte).

5. S dotazy se na nás můžete obracet kdykoli, telefonicky nebo e-mailem.

... Pak už zbývá jen těšení a balení :-)


JAK JE TO S ODJEZDEM

Info o přesném času srazu se objeví zde na webu zhruba týden dva před táborem. Odjíždíme z Prahy.

S sebou kromě dětí a jejich označených zavazadel :-) pak nezapomeňte: potvrzený posudek lékaře, bezinfekčnost, kopii kartičky zdravotní pojišťovny a očkovacího průkazu, případně léky.

Poslední aktualizace

17. 2. 2024: Džejna