JAK SE PŘIHLÁSIT

CO PŘED TÁBOREM

1. Ideální začátek je přečíst si INFORMACE PRO RODIČE (viz také Dokumenty ke stažení), především sekci Doporučené vybavení. Poslední stránku se zdravotními informacemi a bezinfekčností vybíráme vyplněnou až u odjezdu.

2. Pak to chce stáhnout PŘIHLÁŠKU a vyplněnou nám ji poslat poštou či e-mailem. Dětem, které s námi už jely, posíláme vždy začátkem jara zvací dopis, kde přihlášku dostanete též.

3. Další věc je stáhnout si POSUDEK LÉKAŘE a  nechat ho potvrdit ...nečekaně... lékařem :-). Ten opět stačí dodat až při odjezdu. Posudek platí nově 2 roky od vydání, pokud se nezměnil zdravotní stav vašeho dítka. Máte-li již posudek např. ze školy v přírodě nebo jiné akce, můžete ho použít. Stačí vám tedy nechat si ho vydat vždy, když jdete s dítkem na pravidelnou dvouletou prohlídku, a máte na všechny zotavovací akce vystaráno ;)

4. Tábor je pak potřeba včas zaplatit dle instrukcí z Informací (každý rok do 30. 6., Bankovní spojení viz Kontakty, variabilní symbol = rodné číslo dítěte).

5. S dotazy se na nás můžete obracet kdykoli, telefonicky nebo e-mailem.

... Pak už zbývá jen těšení a balení :-)


CO K ODJEZDU

Info o přesném času srazu se objeví zde na webu zhruba týden dva před táborem. Odjíždíme z Hlavního nádraží v Praze.

S sebou kromě dětí a jejich označených zavazadel :-) pak nezapomeňte: potvrzený posudek lékaře, bezinfekčnost, kopii kartičky zdravotní pojišťovny a očkovacího průkazu, případně léky.

Poslední aktualizace 30. 3. 2020: Džejna