VEDOUCÍ

Jsme parta mladých lidí, kteří mají rádi práci s dětmi. Nikdo z nás si léto bez tábora asi už nedokáže představit. O každém z nás si můžete krátce něco přečíst, abyste věděli, kdo vlastně jsme (pokud nás ještě neznáte :)

Jestli vám přijde, že nás je milion, tak vězte, že na žádný tábor se nám nepovede jet všem. Víc než dětí nás ještě nebylo :) Nově jsme některé kamarády "odsunuli" do sekce Archiv, ať máte představu, kdo aktivně jezdí. 


HLAVNÍ VEDOUCÍ TÁBORA:

 Eva "Efka" Veselá (dříve Pičmanová) (1987)

tel.:  +420 721 875 211

Táborový kliďas slyšící také na jméno "Medic". Vystudovala střední zdravotnickou školu a dokončila sesterské bakalářské studium. Momentálně je s malou Rózou na mateřské. Jinak pracuje v nemocnici a ve studiu pokračuje dálkově a s nadšením do oboru. Sport všeho druhu je jejím koníčkem. Jako malá byla na táborových olympiádách nepřekonatelná, jen výjimečně skončila na druhém místě za Džejnou. Poslední roky se stará nejen o naše zdraví, ale zaštiťuje průběh tábora i dalších akcí. Jak říká: "Na tábor jezdím spoustu let a hodlám v tom pokračovat, jelikož s táborníky jsem jak ryba ve vodě."

HOSPODÁŘI TÁBORA:

 Petr "Yankee" Janský (1981) V civilu realitní makléř a věčný koumák, na táboře zavádí pořádek a efektivitu hlavně do našeho účetnictví. Nově se vrátil i k vedení družstva a jde mu to skvěle :) Od malička jezdil na klasické skautské tábory se Škoďákem.

ZDRAVOTNÍCI:

 Jan "Eschá" Schorný (1983) Záchranář původně z ARO, aktuálně jezdí se záchrannou službou, ale v jeho životě je spousta jiných zajímavých věcí jako třeba studium pivovarnictví. Táta tří dětí, pankáč a pohodář. Jezdí s námi střídavě, jak čas dovolí. Ale když jede, tak se rozhodně nenudíme :)

 Maruška Schorná (1979) Zdravortní sestra dříve na ARO, nyní v klidnější ordinaci a (tučko)holka vskutku do nepohody. Na pustý ostrov s sebou chcete nůž, balíček karet a Marušku :) Poslední dobou jezdí s Eschám společně (nebo na střídačku), starají se o naše zdraví a zároveň jejich super děti doplňují táborovou smečku. 

VEDOUCÍ:

 Petr "Škoďák" Škoda (1981) V civilním životě profesionální bubeník a učitel, spokojený tatík. Na táboře vedoucí nejstarších dětí, parťák pro jejich ztřeštěné nápady i autor takových nápadů :) Nejdéle ze všech mu vydrží buddhistický klid a energie (možná proto, že nejvíc spí). Měli bychom si z něj brát příklad.

 Petr "Dušín" Duška (1980) 
Na táborech vyrůstal a baví ho stále. Ikdyž v posledních letech má na organizaci spjatou s táborem času trochu méně, vzhledem k jeho třem krásným ratolestem. Všem kdož si přečtou tento jeho profil vzkazuje: "Mějte se krásně a luštěte!" - vydává totiž časopis IQ tykve pro náročnější luštitele. V civilu Dušín pracuje jako grafik, pro nás se každoročně stará o tématické tučko-logo a táborová trička. 

 Tomáš "Thomas" Král (1989) Thomas byl posledních pár let spolu se Škoďákem vedoucí nejstaršího družstva. Je to náš oblíbený kytarista, horolezista, cestovatel :) V civilu věčný student a produkční zároveň. Jeho oblíbeným místem je kadibudka na Ostrůvku. Jednou si takhle přešel pěšky jen s kamarádem a částečně sám skoro celou Evropu od severu k jihu... ;) 

 Tomáš "Nosík" Nosek (1990) Na tábor jezdí od 10 let. Hraje na tolik nástrojů, že vás s tím nebudeme zatěžovat :) ale doporučujeme zajít na koncert jeho jazzbandu. Kromě toho, že připravuje skvělé šifry a hry pro děti, ještě studuje částicovou fyziku a práva. 

 Jindra "Bžindra" Chytráček (1993)  Pro Tučko každoročně vyrábí grafiku dopisu a dokumenty, které potřebujete nejvíce - přihlášky :) Závisí na něm tedy náš osud ;) Se studiem architektury na ČVUT musel seknout, neboť při pokusu o druhou derivaci lomené exponenciální funkce u tabule fatálně selhal. Nyní se věnuje počítačové grafice na VOŠce a libuje si v tvorbě přechodníků. Jednou by chtěl v plankingu dosáhnout Tachyho schopností, leč zatím se svým oblíbeným bláznem sdílí pouze místo bydliště, duševní nemoci a lásku ke stromům. Lásku k jazzu také objevuje se svojí novou kapelou ŠoulfŠou. 

 Jirka "Jíra" Popule (1983) Sporťák, bubeník, zpěvák s kytarou i jaderný fyzik. Ano, to je jedna osoba - náš Jíra. Často jeden z hlavních mozků příprav celotáborových her.

 Zuzana "Cukína" Kuprová (1990) Učí na střední škole tělocvik a zeměpis a baví jí sport v jakékoli podobě. Jak tvrdí, neumí zpívat, ale o to víc podporuje náš táborákový sbor :) 

 Bára "Bejbyna" Populová (1988) Naše táborová parádnice, nadšenec snad do všeho, podpora ve chvílích nedodstatku energie. Máma dvou dětí a největší disko-šílenec a bojovkový (ne)strašící nadšenec, kterého jste kdy viděli :) 

 Emanuel "Motejl" Landsinger (1986) Technická podpora, topič, dřevodubec, rybář, obráběč kovů, zámečník, opravář čehokoli od sporáku po motorky... Velmi praktický přírůstek našeho týmu :) Motejl má kromě všeuměla i táborovou historii, od malička byl členem vodáckého oddílu, poté vedoucím, později i instruktorem na kurzu přežití v přírodě. Rozdělá oheň z čehokoli a kdykoli. 

 Bára "Ofka" Veselá (1994) Bára studuje přírodovědnou fakultu, je to nejspíš budoucí Kůstka. Od malička je nadšená do volejbalu i dalších sportů. Je nejusměvavější a nejpřívětivější členkou našeho týmu. Když jí chcete potěšit, dejte jí několik náhodných písmen, časový limit a úkol složit co nejvíc slov, případně báseň. Vznikne pravděpodobně opět humr. 

 Robin "Hrobin" Seidl (1994) Umělec, kulisák, hippík, satirik... O Hrobinovi nelze moc mluvit, toho musíte poznat. Je to osvědčený vedoucí malých kluků, který se toho nebojí. Ta naše malá divá zvěř si s ním lebedí.

  Anna-Marie "Ája" Pánková (1999) Na tábor jezdí od 12 let a každý rok s oblibou konstatuje, že "léto není léto bez Tučka". Po ukončení střední studuje práva na UoY. Ráda plave, studuje cizí jazyky (umí jich opravdu nebezpečně hodně :) nebo čte. Na táboře jí nejvíc baví pomáhat v kuchyni, převlíkat se do kostýmů a alespoň na chvilku se ukrýt před městským ruchem. 

 Eliška "Elza" Nováková (1999) Studuje gymnázium, baví jí jazyky a cestování. Od mala hraje na klavír a tancuje (což skvěle využije na táborových diskoškách) a pořád se směje. Ono to zní divně, ale fakt pořád :) To byste museli vidět na vlastní oči. Miluje sport a od mala byla zapálená do táborových her. Kromě bojovek, tam je největší strašpytel dodnes. Comming Out na závěr: jednou si Kyselkovy špagety přidala pětkrát a nestydí se za to ;) 

 Lucka "Lůca" Zemanová (1999) Na tábor jezdí od 7 let. Studuje zdravotní střední školu (zubní laborantku), moc ráda si občas zakope do balónu, zazávodí s dobrovolnými hasiči nebo zahraje volejbal - sice tvrdí, že ho neumí, ale to je jen otázka času, kdy podlehne tučkozápalu pro hru :) (a přestane se bát smečů od Dušína). Na táboře ráda zpívá u táboráku a užívá si jídlo, které s Kyselkou vyrobí (to milujeme všichni!).

 Jakub "Šťastič" Šťasta (1990) Jakub s námi jezdil dříve do Ledče, teď se po letech vrátil k táborovému řemeslu. Přírůstek je to vskutku užitečný :) Nezkazí žádnou srandu a dobře propojuje náš někdy dost ulítlý realizační tým se zbytkem osazenstva, které stojí (malinko, ale ne o moc víc) nohama na zemi. Symbióza dobrá. Jakub hraje fotbal, zajímá se o umění a 3d grafiku, živí se programováním softwaru na vizualizace. 

KUCHYNĚ a PRAKTIKANTI:

 Petr "Kyselka" Veselý (1987) Vaří pro nás už od roku 2008 a jde mu to skvěle. Pluje kuchyní, dochucuje, zasahuje a "menežuje" pomocníky i praktikanty. V běžném životě pracuje v oblasti IT a trénuje děti pingpong.

 Zaira Tunegová (2000) Jezdí s námi už od prvního tučko tábora. Tenkrát to byla "draholka", jedna z holčiček z nejmenšího družstva vedeného skoro největším chlapíkem Fráňou...spoluautorka slavných stanových divadel na dobrou noc s plyšáky. Dračice to je pořád - a nečekaně pořádkumilovná, do dračice by to jeden neřekl ;) Snad to s náma bordelářema chvíli vydrží. Mimo tábor Zairu baví příroda, divadlo a knížky a chystá se na dráhu veterinářky. 

 Láďa Forejt (2001) Láďa se k nám přidal relativně nedávno, ale jsme za to děsně rádi ;) V civilním životě trénuje děti fotbal, hraje na kytaru, piano i v ochotnickém divadle. Jeden z mála kluků, kterým se na táboře už za "mlada" dala půjčit sekyra a netrnout u toho strachy. Naopak. Přišli jste a byl tam nový totem ;) 

Poslední aktualizace

7. 10. 2021: Džejna