VEDOUCÍ

Jsme parta mladých lidí, kteří mají rádi práci s dětmi. Nikdo z nás si léto bez tábora asi už nedokáže představit. O každém z nás si můžete krátce něco přečíst, abyste věděli, kdo vlastně jsme (pokud nás ještě neznáte :)

Jestli vám přijde, že nás je milion, tak vězte, že na žádný tábor se nám nepovede jet všem. Víc než dětí nás ještě nebylo :) Nově jsme některé kamarády "odsunuli" do sekce Archiv, ať máte představu, kdo aktivně jezdí. 


HLAVNÍ VEDOUCÍ TÁBORA:

 Eva "Efka" Veselá (dříve Pičmanová) (1987)

tel.:  +420 721 875 211

Táborový kliďas slyšící také na jméno "Medic". Vystudovala střední zdravotnickou školu a dokončila sesterské bakalářské studium. Efka má dvě bezva děti do nepohody, Rozárku a Jindříška (kdo byl na táboře, moc dobře je zná ;). Jinak po mateřské pracuje opět ve zdravotnictví. Sport všeho druhu je jejím koníčkem. Jako malá byla na táborových olympiádách nepřekonatelná, jen výjimečně skončila na druhém místě za Džejnou. Poslední roky se stará nejen o naše zdraví, ale zaštiťuje průběh tábora i dalších akcí. Jak říká: "Na tábor jezdím spoustu let a hodlám v tom pokračovat, jelikož s táborníky jsem jak ryba ve vodě."

HOSPODÁŘI TÁBORA:

 Petr "Yankee" Janský (1981) V civilu realitní makléř a věčný koumák, na táboře zavádí pořádek a efektivitu hlavně do našeho účetnictví. Je to již déle, co se vrátil i k vedení družstva a jde mu to skvěle :) Od malička jezdil na klasické skautské tábory se Škoďákem.

ZDRAVOTNÍCI:

 Jan "Eschá" Schorný (1983) Záchranář původně z ARO, aktuálně jezdí se záchrannou službou, ale v jeho životě je spousta jiných zajímavých věcí jako třeba studium pivovarnictví. Táta tří dětí, pankáč a pohodář. Jezdí s námi střídavě, jak čas dovolí. Ale když jede, tak se rozhodně nenudíme :)

 Maruška Schorná (1979) Zdravortní sestra dříve na ARO, nyní v klidnější ordinaci a (tučko)holka vskutku do nepohody. Na pustý ostrov s sebou chcete nůž, balíček karet a Marušku :) Poslední dobou jezdí s Eschám společně (nebo na střídačku), starají se o naše zdraví a zároveň jejich super děti doplňují táborovou smečku. 

VEDOUCÍ:

 Petr "Škoďák" Škoda (1981) V civilním životě profesionální bubeník a učitel, spokojený tatík. Na táboře vedoucí nejstarších dětí, parťák pro jejich ztřeštěné nápady i autor takových nápadů :) Nejdéle ze všech mu vydrží buddhistický klid a energie (možná proto, že nejvíc spí). Měli bychom si z něj brát příklad.

 Tomáš "Thomas" Král (1989) Thomas bývá vedoucím starších dětí. Je to náš oblíbený kytarista, horolezec, cestovatel :) V civilu otec, věčný student a produkční. Jeho oblíbeným místem je kadibudka na Ostrůvku. Jednou si takhle přešel pěšky jen s kamarádem a částečně sám skoro celou Evropu od severu k jihu... ;) 

 Vojta "Bláža" Blažek (1989) Na tábor jezdil od 8 let a jak říká, poznal tam kamarády na celý život. Na dotaz, co by o sobě a o táboře řekl, odpovídal výstižně asi za nás všechny: "Doufám, že udělám něco pro to, aby děti zjistily, jak je super použít svojí fantazii, aby se bavily a poznaly spoustu super lidí, se kterými by se jinak v životě nepotkaly." Bláža se k nám po delší pauze vráti a díky Tučku za to ;)

 Tomáš "Nosík" Nosek (1990) Na tábor jezdí od 10 let. Hraje na tolik nástrojů, že vás s tím nebudeme zatěžovat :) ale doporučujeme zajít na koncert jeho jazzbandu Harmcore Jazz Band. Kromě toho, že připravuje skvělé šifry a hry pro děti, ještě studuje částicovou fyziku a práva a pracuje ve vědě u nás i v zahraničí. 

 Jirka "Jíra" Popule (1983) Sporťák, bubeník, zpěvák s kytarou i jaderný fyzik. Ano, to je jedna osoba - náš Jíra. Často jeden z hlavních mozků příprav celotáborových her.

 Bára "Bejbyna" Populová (1988) Naše táborová parádnice, nadšenec snad do všeho, podpora ve chvílích nedodstatku energie. Máma dvou dětí a největší disko-šílenec a bojovkový (ne)strašící nadšenec, kterého jste kdy viděli :) 

 Emanuel "Motejl" Landsinger (1986) Technická podpora, topič, dřevodubec, rybář, obráběč kovů, zámečník, opravář čehokoli od sporáku po motorky... Velmi praktický přírůstek našeho týmu :) Motejl má kromě všeuměla i táborovou historii, od malička byl členem vodáckého oddílu, poté vedoucím, později i instruktorem na kurzu přežití v přírodě. Rozdělá oheň z čehokoli a kdykoli. 

 Bára "Ofka" Veselá (1994) Bára vystudovala přírodovědnou fakultu a coby budoucí Kůstka se věnuje vědecké práci v laboratořích v Motole. Od malička je nadšená do volejbalu i dalších sportů. Je nejusměvavější a nejpřívětivější členkou našeho týmu. Když jí chcete potěšit, dejte jí několik náhodných písmen, časový limit a úkol složit co nejvíc slov, případně báseň. Vznikne pravděpodobně opět humr. 

 Robin "Hrobin" Seidl (1994) Umělec, kulisák, hippík, satirik... O Hrobinovi nelze moc mluvit, toho musíte poznat. Je to osvědčený vedoucí malých kluků, který se toho nebojí. Ta naše malá divá zvěř si s ním lebedí. Spolu s Ofkou a Nosíkem poslední léta připravují táborové téma a CT hry a jako realizační tým jsou skvělí.

  Anna-Marie "Ája" Pánková (1999) Na tábor jezdí od 12 let a každý rok s oblibou konstatuje, že "léto není léto bez Tučka". Vystudovala práva na UoY a dál žije a pracuje převážně v Anglii. Jsme ale moc rádi, že si na nás najde čas a na tábor se vrátí třeba i když probíhá těsně před deadlinem odevzdání diplomky ;) Ráda plave, studuje cizí jazyky (umí jich opravdu nebezpečně hodně) nebo čte. Na táboře jí nejvíc baví pomáhat v kuchyni, převlíkat se do kostýmů a alespoň na chvilku se ukrýt před městským ruchem. 

 Eliška "Elza" Nováková (1999) Studuje gymnázium, baví jí jazyky a cestování. Od mala hraje na klavír a tancuje (což skvěle využije na táborových diskoškách) a pořád se směje. Ono to zní divně, ale fakt pořád :) To byste museli vidět na vlastní oči. Miluje sport a od mala byla zapálená do táborových her. Kromě bojovek, tam je největší strašpytel dodnes. Comming Out na závěr: jednou si Kyselkovy špagety přidala pětkrát a nestydí se za to ;) 

 Lucka "Lůca" Zemanová (1999) Na tábor jezdí od 7 let. Po studiích na zdravotní škole pracuje jako zubní laborantka, moc ráda si občas zakope do balónu, zazávodí s dobrovolnými hasiči nebo zahraje volejbal - sice tvrdí, že ho neumí, ale to je jen otázka času, kdy podlehne tučkozápalu pro hru :) (a přestane se bát smečů od Dušína). Na táboře ráda zpívá u táboráku a užívá si jídlo, které s Kyselkou vyrobí (to milujeme všichni!).

 Jakub "Šťastič" Šťasta (1990) Jakub s námi jezdil dříve do Ledče, teď se po letech vrátil k táborovému řemeslu. Přírůstek je to vskutku užitečný :) Nezkazí žádnou srandu a dobře propojuje náš někdy dost ulítlý realizační tým se zbytkem osazenstva, které stojí (malinko, ale ne o moc víc) nohama na zemi. Symbióza dobrá. Jakub hraje fotbal, zajímá se o umění a 3d grafiku, živí se programováním softwaru na vizualizace. 

KUCHYNĚ a PRAKTIKANTI:

 Petr "Kyselka" Veselý (1987) Vaří pro nás už od roku 2008 a jde mu to skvěle. Pluje kuchyní, dochucuje, zasahuje a "menežuje" pomocníky i praktikanty. V běžném životě pracuje v oblasti IT a trénuje děti pingpong.

 Zaira Tunegová (2000) Jezdí s námi už od prvního tučko tábora. Tenkrát to byla "draholka", jedna z holčiček z nejmenšího družstva vedeného skoro největším chlapíkem Fráňou...spoluautorka slavných stanových divadel na dobrou noc s plyšáky. Dračice to je pořád - a nečekaně pořádkumilovná, takhle uklizená kuchyň snad ještě nebyla! Snad to s náma bordelářema chvíli vydrží. Mimo tábor Zairu baví příroda, divadlo a knížky a chystá se na dráhu veterinářky. 

 Láďa Forejt (2001) Láďa se k nám přidal relativně nedávno, ale jsme za to děsně rádi ;) V civilním životě trénuje děti fotbal, hraje na kytaru, piano i v ochotnickém divadle. Jeden z mála kluků, kterým se na táboře už za "mlada" dala půjčit sekyra a netrnout u toho strachy. Naopak. Přišli jste a byl tam nový totem ;) 

Poslední aktualizace

21. 2. 2022: Džejna